discountdiscountdiscount
Акційні знижки
discountdiscountdiscount
logo

Twinsann

Так, Ви завжди маєте можливість завітати до нас у офіс в м.Вінниця де наші менеджери обовʼязково Вас проконсультують та допоможуть у виборі. На офісі Ви зможете ознайомитись з усім нашим асортиментом та палітрами відтінків.
Так, ми є виробниками та можемо виготовляти товар індивідуально під клієнта. В нашій палітрі понад 620 відтінків, тому ми доможемо обрати ідеальний варіант під Ваш інтер’єр.
Так, звісно! За бажанням клієнта ми можемо замовити саме ту тканину у якій виконанні Ваші меблі. Для цього необідно лише вказати назву та відтінок бажанної тканини менеджеру.

У нас відсутній повний накладений платіж, оскільки усі меблі ми виготовляємо індидуально для кожного клієнта. Але Ви завжди можете скористатись зручним для Вас способом оплати, а саме: 50% завдатку (залишок на пошті після огляду), оплата частинами або ж 100% оплата за замовлення (у цьому випадку Ви не переплачуєте за накладений платіж).

Так, ми є виробниками, тому якість гарантуємо особисто! На увесь наш асортимент діє гарантія 12 місяців.
Ні, ціна залежить лише від якості тканини та комплектуючих, які Ви оберете для виготовлення меблів.
Звичайно. Усі випадки виробничого браку підлягають нашій гарантії, що діє 12 місяців з моменту отримання замовлення. Та підлягають поверненню, обміну товару чи комплектуючих. Але варто зазначити, що відсоток виробничого браку у нас мінімальний, адже усі товари проходять декілька етапів перевірки.
Twin Sann − найбільший онлайн-магазин з власним виробництвом меблів в Україні. З 2020 року ми втілюємо маленькі мрії та грандіозні плани тисяч людей. У нас можна замовити стільчики та пуфи будь-якого дизайну. Ми продаємо за справедливою ціною та надаємо гарантію, бо вважаємо, що онлайн-шопінг має бути максимально зручним і безпечним.